Půlroční narozeniny!

20. october 2015 at 19:12 | Jane
Někdy uprostřed minulého týdne mě přepadla podivná vlna melancholie, a tak jsem se vrátila k úplně prvnímu článku, který jsem kdy na tomto blogu napsala. Když jsem se pak koukla na datum vydání, tak jsem si s překvapením uvědomila, že je tomu dneska na chlup přesně 6 měsíců, co jsem se stala občasnou pisatelkou na těchto stránkách.
Jinými slovy - Happy (almost) B-day to me! Birthday Cake animated emoticon

Asi nikdy mě nepřestane udivovat, jak ten čas letí!


Když jsem se před půlrokem pokoušela sepsat zmíněný úvodní článek, nebyl to pro mě úplně jednoduchý úkol. Byla jsem tenkrát sama ze sebe zklamaná, zklamaná z toho, že jsem nedokázala dosáhnout vytyčeného cíle, po kterém jsem tehdy toužila... Zkrátka jsem měla takové smutnější období, ale zároveň jsem nechtěla, aby mě hned první článek mylně představil jako holku, která se v jednom kuse lituje. Taková totiž nejsem. Jsem ale člověk, jako každý jiný, a tak, když se v mém životě stane něco ne úplně pozitivního, chvíli to trvá, než sama sebe znovu naladím do normálu a dovedu se opět usmívat.


Tehdy jsem se ale rozhodla, že to takhle nenechám. Uvědomila jsem si, že z každé nešťastné situace lze najít řešení a že je daleko lepší se sebrat a postavit se věcem zpříma, než si ze života hned sedat na zadek. A díky tomuhle mému rozhodnutí jsem nakonec prožila docela hezké prázdniny. Co se osobního života týče, konečně jsem poznala, kdo je opravdu můj přítel a kdo je jen můj kamarád... No a v pracovním životě se mi podařilo získat tří měsíční stáž, která mě zase posunula o krok dál. V mém případě se tedy potvrdilo ono rčení, že všechno zlé je pro něco dobré. Když se zavřou jedny dveře, musí se zákonitě jiné otevřít. Zkrátka jsem si opravdu vyčistila hlavu a teď už se opět můžu s čistým štítem pustit do všech mých studentských povinností, které mě v nadcházejících měsících ještě čekají...

Zároveň si myslím, že díky onomu rozhodnutí tak trochu vznikl i tenhle blog. Za těch pár měsíců se pro mě stal takovým hnacím motorkem, zkrátka místem, kde se cítím dobře, a především nemám, ani po té době, pocit povinnosti, ale na sepsání každého nového článku se opravdu těším.

Byť to teď asi bude znít trochu jako klišé, chtěla bych tímto článkem poděkovat právě tobě milý čtenáři, za to, že si zabloudil na tyto stránky, za to, že si dal tomuhle článku šanci a za to, že čteš právě tyhle řádky.

Děkuju všem, za milé komentáře, na každý jsem opravdu ráda odpovídala a doufám, že ještě dlouho odpovídat budu.

Mějte se moc hezky,

Jane.
 

1 person judged this article.

Comments

1 GeekGirl • GeekGirl • | Web | 20. october 2015 at 10:55 | React

Jé, tak moc gratuluju a přeji ti ještě další aspon 20 půl roků :D :-)

2 Jane Jane | 20. october 2015 at 11:19 | React

[1]: Děkuju :-). Haha, to bych byla dobrá rekordmanka :D!

3 Zita Zita | Web | 20. october 2015 at 12:16 | React

Hezky napsané, a máš pravdu, čas letí jako blázen.

Taky mívám takové stavy a někdy se moc rychle vzpamatovat neumím.  Dneska jsem si aspoň změnila vzhled blogu, protože už v té melancholii zase pěkně lítám. Snad mi moře pomůže.

Jinak gratulu k výročí,  měla jsem už několik blogů a často jsem je smazala za pár dní, týdnů, teď už bych asi neutíkala, není kam. :-|

4 Jane Jane | 20. october 2015 at 12:53 | React

[3]:Děkuju :-). Já měla kdysi ještě jeden blog a ten mi vydržel pár let, tohle je můj druhý a doufám, že už i poslední :-).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement